search

Mgiełka na dobre lato

60,00 zł
Brutto

Tajemnica skuteczności Mgiełki na Dobre Lato skrywa się w jej składnikach. Nie są to przypadkowo wybrane estry, olejki i zapachy, ale dobrane tak, aby działały odstraszająco i drażniąco na owady. Ich zapach nie pozwala meszkom i kleszczom na bliski kontakt, sprawiając że wokół osoby, która spryska się mgiełka, unosi się niewidoczna bariera na insekty. 

Ilość:

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mgiełka na Dobre Lato

Lato to ulubiona pora milionów osób. Niestety jedna rzecz może psuć radość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dokuczliwe meszki i niebezpieczne kleszcze. Te niepozorne owady mogą przenosić groźne dla ludzi choroby. Oczywiście istnieje wiele metod na ochronę przed nimi, jednak często są to chemiczne środki, szkodliwe dla środowiska naturalnego i nie do końca obojętne dla człowieka. Alternatywą dla nich jest Mgiełka na Dobre Lato.

Poznaj Mgiełkę na Dobre Lato

Długo pracowaliśmy nad tym, aby stworzyć produkt skuteczny i bezpieczny w swoim działaniu. Produkt, który zapewni ochronę przed uprzykrzającymi życie meszkami i kleszczami. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, udało nam się opracować naturalną Mgiełkę na Dobre Lato. To łatwy i wygodny w stosowaniu preparat, umieszczony w buteleczce z atomizerem. Aby uzyskać maksymalną ochronę przez groźnymi owadami, należy rozpylić na siebie i swoje ubrania mgiełkę.

Jak działa Mgiełka na Dobre Lato?

Tajemnica skuteczności Mgiełki na Dobre Lato skrywa się w jej składnikach. Nie są to przypadkowo wybrane estry, olejki i zapachy, ale dobrane tak, aby działały odstraszająco i drażniąco na owady. Ich zapach nie pozwala meszkom i kleszczom na bliski kontakt, sprawiając że wokół osoby, która spryska się mgiełka, unosi się niewidoczna bariera na insekty. Mgiełkę można bez obaw stosować u osób dorosłych i dzieci. Nie podrażnia skóry, ma przyjemny zapach i działa do kilku godzin od aplikacji.

Mgiełka na dobre lato
aromaterapia-52

Opis

Pojemność
100 ml

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.