search

Mgiełka na dobry sen

60,00 zł
Brutto

Mgiełka składa się ze starannie selekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego. Ich potwierdzony, dobroczynny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy przekłada się na szybsze zasypianie oraz głębszy, bardzie wydajny sen. już po jednym zastosowaniu mgiełki na dobry sen, można zauważyć wyraźną poprawę snu. 

Ilość:

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mgiełka na Dobry Sen

Problemy z zasypianiem i głębokim snem dotyczą co trzeciej osoby. Powodów tego może być wiele. Od niezdrowego stylu życia, przez złą dietę, nadmierny stres i przemęczenie, które paradoksalnie również wpływa negatywnie na jakość snu. Co można zrobić, aby na nowo cieszyć się w pełni przespaną nocą oraz wypoczętym i zregenerowanym organizmem?

Mgiełka na Dobry Sen

Rozwiązanie to kompozycja naturalnych estrów, olejków zapachowych i wyciągów z roślin. Ekologiczne składniki zostały zamknięte do wygodnej w użyciu postaci – buteleczki z atomizerem. Przy pomocy przycisku wystarczy rozpylić w sypialni delikatną mgiełkę i pozwolić jej osiąść na łóżku, pościeli i meblach.

Jak działa Mgiełka na Dobry Sen?

Mgiełka składa się ze starannie selekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego. Ich potwierdzony, dobroczynny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy przekłada się na szybsze zasypianie oraz głębszy, bardzie wydajny sen. już po jednym zastosowaniu mgiełki na dobry sen, można zauważyć wyraźną poprawę snu. Szybciej zaśniesz, prześpisz więcej godzin, a rano obudzisz się w wyśmienitym humorze, gotów do działania. Mgiełka na Dobry Sen pozostawia delikatny i przyjemny zapach, który działa relaksująco, rozluźniająco i kojąco. Wycisza skołatane nerwy i pomaga uzyskać poczucie bezpieczeństwa. Aby wzmocnić efekty działania mgiełki, przed jej rozpyleniem zaleca się dokładnie wywietrzyć sypialnię.

Mgiełka na dobry sen
aromaterapia-53

Opis

Pojemność
100 ml

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.