search

Wosk aromaterapeutyczny

37,00 zł
Brutto

Odświeżające woski aromaterapeutyczne na bazie wosku pszczelego z nutą olejków eterycznych, będące alternatywą dla świec zapachowych. Intensywna woń wosku w ciągu chwili wypełni pomieszczenie poczuciem wytchnienia i relaksu, a dzięki specjalnie skomponowanym olejkom wpłynie na Twoje samopoczucie. Wybierz swój ulubiony zapach i przekonaj się o wspaniałych właściwościach aromaterapii woskiem.

Rodzaj:
Ilość:

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Odświeżające woski aromaterapeutyczne na bazie wosku pszczelego z nutą olejków eterycznych, będące alternatywą dla świec zapachowych. Intensywna woń wosku w ciągu chwili wypełni pomieszczenie poczuciem wytchnienia i relaksu, a dzięki specjalnie skomponowanym olejkom wpłynie na Twoje samopoczucie. Wybierz swój ulubiony zapach i przekonaj się o wspaniałych właściwościach aromaterapii woskiem.

  • Wosk Relaks + zdrowie – korzenny wosk o zapachu kojarzącym się z ciepłem i domową atmosferą, idealny do stosowania w chwili wyciszenia i spokoju. Dzięki zawartym olejkom eterycznym z goździka, cynamonu i słodkiej pomarańczy, działa przeciwwirusowo i przyczynia się do zwalczenia przeziębienia.
  • Wosk Pogromca wirusów - będący połączeniem ekstraktu z eukaliptusa z nutą wyrazistej mięty. Dzięki swoimi właściwościom antybakteryjnym oraz przeciwwirusowym, wosk Pogromca wirusów idealnie sprawdzi się w walce z przeziębieniem. Stosuj, gdy odczujesz pierwsze objawy infekcji, masz dreszcze oraz kaszel i katar.
  • Wosk Rozmaryn – zawiera kilka kropel rozmarynowego olejku eterycznego, który wpływa na proces myślenia i koncentracji. Wosk doskonale sprawdza się w chwilach nauki, podczas potrzeby maksymalnego skupienia. Ma właściwości rozgrzewające i przeciwbólowe, jest pomocnikiem w walce z przeziębieniem.
  • Wosk Radość – należy go stosować w chwilach, gdy potrzebujesz poczucia wewnętrznego spokoju, wytchnienia i opanowania nerwów. Wyjątkowe połączenie olejku eterycznego paczuli, olejku ylang ylang oraz olejku ze słodkiej pomarańczy ukoi Twoje myśli, oczyści głowę oraz da energię do dalszego działania.
  • Wosk Zdrowie – skomponowany w oparciu o produkty dające maksymalne wsparcie podczas choroby. Kompozycja aż pięciu olejków eterycznych jest skuteczną ochroną przed wszelkimi wirusami i bakteriami. Zastosuj wosk w chwilach osłabienia i zaobserwuj niesamowitą moc unikatowego połączenia olejków.

Oferowane woski zapewniają nie tylko korzyści zdrowotne, ale także:

  • neutralizują szkodliwe zapachy (m. in. zapach dymu tytoniowego),
  • odświeżają powietrze, wypełniając pomieszczenie przyjemnym aromatem,
  • ujemnie jonizują powietrze, co wpływa na koncentrację i uspokojenie,
  • zmniejszają szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne monitorów, telewizorów oraz innych urządzeń.

Opakowanie zawiera 2 tabliczki

Wosk aromaterapeutyczny
Zmydlona
100

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.