Sklep "Z tamtej strony jeziora" powstał z pasji do urokliwego regionu jakim są Warmia i Mazury. To właśnie z tej krainy pochodzą produkty, które Państwu proponujemy. Jest to niebywała okazja wsparcia lokalnych producentów, którzy dokonują wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość wytwarzanych wyrobów.

W ofercie naszego sklepu „Z tamtej strony jeziora” znajdziecie Państwo pomysł na oryginalny prezent. Każdy z zestawów prezentowych dobrany został z najwyższą starannością o każdy detal, co pozwala na dostarczenie niezwykłych emocji oraz podkreślenie wyjątkowości chwil.

Nasz sklep tworzy dwóch pasjonatów regionu Warmii i Mazur. Widząc niezwykły charakter tej części naszego kraju staramy się rozwijać naszą miłość do Małej Ojczyzny. Docieramy do rozmaitych lokalnych producentów, rzemieślników i twórców ludowych, którzy ponad masową produkcję, cenią sobie unikatowość swoich produktów. Nasi dostawcy nie są nam anonimowi. Są to ludzie, których poznaliśmy osobiście, a poza sprawami biznesowymi bardzo często spotykamy się prywatnie. Ich produktów nie spotkamy na sklepowych półkach, co świadczy o ich niepowtarzalności. Wybierając nasze zestawy macie Państwo pewność, że nasi partnerzy są twórcami oryginalnych produktów najwyższej jakości pochodzących z regionu Warmii i Mazur, a nie kolejnym wytworem masowej sieciowej produkcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyselekcjonowanymi i robionymi ręcznie na Warmii i Mazurach produktami.

Z tamtej strony jeziora