search

Kawior Siberian 6-gwiazdkowy

207,00 zł
Brutto

Kawior Siberian z jesiotra syberyjskiego - 6-gwiazdkowy (średnica ziarna > 2,7mm) - klasyczny kawior, którego perły mają kolor od czarnych po jasny brąz. Ikra charakteryzująca się niezwykle intensywnym aromatem. Nawet najbardziej wymagający amatorzy kawioru docenią jej zalety.

Gramatura:
Zamawiam także voucher w wersji papierowej:
Ilość:

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Z tamtej strony jeziora -

Z tamtej strony jeziora - Antonius Caviar

Antonius Caviar

Najwyższej jakości kawior powstający na Warmii. Jego niepowtarzalne i wyjątkowe walory smakowe mają swoje źródło w doskonałych warunkach hodowli jesiotra, krystalicznie czystych wodach oraz maksymalnej dbałości o jakość ikry. Główną zasadą, którą producent się kieruje podczas prowadzenia gospodarstwa to niespotykana dbałość o najmniejsze szczegóły każdego etapu hodowli ryb, ich selekcji, a finalnie produkcji kawioru. Dzięki takiemu procesowi produkcji Antonius Caviar zapewnia powtarzalność bardzo wysokiej jakości kawioru, który oferuje. Jak sami mówią "gwarancja wysokiej jakości jest dla nas priorytetem". Sięgając po ich wyroby można mieć 100% pewność, że każde zamówienie dostarczy kawioru najwyższej jakości.

Z tamtej strony jeziora -

Kawior wytwarzany na Warmii zyskał już uznanie na całym świecie. Z powodzeniem zdążył się rozgościć już w kuchniach francuskich restauracji, na stołach arabskich szejków, a nawet zdobył uznanie w dalekim Singapurze. Adresowany jest zarówno do wysublimowanych podniebień znawców jak i zupełnych amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym ekskluzywnym przysmakiem

Z tamtej strony jeziora - Szczególne warunki wysyłki

Szczególne warunki wysyłki

W trosce o utrzymanie niepowtarzalnego smaku i zagwarantowanie najwyższej jakości produktu dostawa kawioru podlega bardzo restrykcyjnym warunkom wysyłki. Każde zamówienie jest realizowane bezpośrednio przez producenta w specjalnie do tego celu zaprojektowanym opakowaniu zawierającym wkłady chłodzące (tzw. ice packi). Przesyłka jest realizowana wyłącznie od poniedziałku do czwartku, tak aby kawior nie utracił swoich walorów np. spędzając weekend w magazynie. Z tego też względu wysyłka nie następuje natychmiastowo po złożeniu zamówienia, a dopiero po potwierdzeniu przez klienta chęci wysyłki. Z tego względu koszt wysyłki kawioru jest niezależny od kosztu wysyłki innych produktów i wynosi 40 zł. Jeżeli zamówienie ma być prezentem prosimy o zaznaczenie opcji "zamawiam także voucher w wersji papierowej". W tym przypadku adresat otrzyma elegancki papierowy voucher z instrukcją potwierdzenia chęci otrzymania przesyłki w konkretnym terminie.

Kawior Siberian 6-gwiazdkowy
kawior-83

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.