search

Świeca ozdobna z suszonymi roślinami

77,00 zł
Brutto

Świeca ozdobna z suszonymi roślinami jest produktem nie tylko dla ducha, ale również dla ciała. Może być wykorzystywana do relaksacyjnego masażu, dzięki swoim właściwościom nawilżającym oraz pielęgnacyjnym. Twoja skóra Ci podziękuje za ulgę i miękkość, którą otrzyma po zastosowaniu wosku. 

Rozmiar:
Ilość:

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Świeca ozdobna z suszonymi roślinami

Pragniesz wspomnienia lata w długie, zimne wieczory? Skorzystaj z sojowych świec, które kryją w sobie przyjemne letnie chwile, dzięki zawartym w nich suszonym roślinom.

Każda ze świec jest wyjątkowa i zawiera w sobie cząstkę Warmii. Kwiaty, zioła i trawy są ręcznie zbierane na regionalnych polanach, następnie suszone i zamykane w parafinie. Produkty mogą różnić się od siebie ułożeniem roślin oraz kształtem. Dzięki temu każdy z produktów jest jedyny w swoim rodzaju, ma swój unikatowy charakter. 

Świeca ozdobna z suszonymi roślinami jest wykonana z wosku sojowego – produktu w pełni biodegradowalnego, wytworzonego z poszanowaniem natury. Świeca powstała zgodnie z zasadą „Zero Waste”. 

Świeca sojowa jest produktem nie tylko dla ducha, ale również dla ciała. Może być wykorzystywana do relaksacyjnego masażu, dzięki swoim właściwościom nawilżającym oraz pielęgnacyjnym. Twoja skóra Ci podziękuje za ulgę i miękkość, którą otrzyma po zastosowaniu wosku. 

Niesamowitą zaletą świecy stworzonej z użyciem wojsku sojowego jest fakt, że pali się ona nawet o 40% dłużej, niż zwykła świeca wykonywana z parafiny. 

Świeca powinna być umieszczona na podstawce. Należy ją trzymać poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt.

Świeca ozdobna z suszonymi roślinami
wyroby-z-wosku-73
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.